Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ubytovanie

Image00801.jpgImage00802.jpgImage00803.jpg

V zariadení ZSS "Nádej" Janova Lehota sa nachádza 36 izieb. Štandardné vybavenie iziebpozostáva z polohovateľnej postele, skrine, nočného stolíka, nočnej lampy, konferenčného stolíka a stoličky, nádoby na odpadky a zrkadla. Niektoré izby majú aj samostatné sociálne zariadenie s WC. Izby sú ladené v príjemných zelených a oranžových tónoch. Izby sú vybavené komunikačným systémom (opatrovateľka-klient). Kúpeľne sú bezbarriérové - WC, sprchový kút, vane, sedačky, madlá. Pre klientov zariadenia sú k dispozícií spoločenské priestory, zimná záhrada, ktoré klienti využívajú na vzájomné stretnutia, slúženie omší, besedy, premietanie filmov, kultúrne podujatia, záujmové činnosti.

Specializovane-zariadenie00017.jpgV Špecializovanom zariadení (súpisné číslo 214) sa nachádza 5 dvojlôžkových izieb so samostatným sociálnym zariadením. Kúpeľne sú bezbariérové - WC, sprchový kút, madlá. Zariadenie je ladené do provensálskeho štýlu. Izby sú označené podľa kvietkov - margarétková, pivonková, levanduľová... aby sa naši klienti s alzheimerovou chorobou, alebo demenciou vedeli v tomto prostredí lepšie orientovať.

Starostlivosť o klientov zabezpečuje nepretržite službukonajúci personál, ktorý zabezpečuje dohľad, pomoc a nahrádzanie nevyhnutných životných úkonov v prípade, ak to vyžaduje stav klienta.


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka