Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 51-60 z 235

 

Pútavé dopoludnie s Helenkou

cvičenieSeniori radi prijímajú pozvanie na aktívne posedenie s Helenkou. Okrem cvičenia sa vždy porozprávajú o zmyslu plných témach, rozoberú čo ich trápi i to, čo ich teší. S pokojom v duši a úsmevom na perách sa vždy tešia na ďalšie zaujímavé stretnutie.
 

Dnes umelecká tvorba

umelecká tvorbaNaši seniori sú zruční v mnohých oblastiach. Dnes maľovali abstraktné obrázky, plné farieb. Pestré farby robia život krajším a veselším.
 

Chlapci v akcii

Oberanie jabĺkDnes pánska jazda v našej záhrade. Páni obrali jabĺčka, ostrihali levanduľu. Ale sú šikovní tí naši chlapci, čo poviete?
 

Jabĺčková terapia

jablkáVeľké poďakovanie patrí Petrovi Augustínovi a jeho manželke Gabike za krásne bio jabĺčka, ktoré nám darovali zo svojej záhradky. Naši šikovní seniori ich očistili a už sa tešia na zdravé jabĺčkové produkty, ktoré z nich pani kuchárky vyčaria.
 

Životné jubileum

životné jubileumPani Mária Žbirková oslávila krásne životné jubileum 85 rokov. Zablahoželať prišla i pani starostka Janovej Lehoty Božena Kováčová, pán starosta z Trnavej Hory Pavel Kravec, široká rodina aj zamestnanci a klienti zariadenia. Všetci prajeme pani Márii najmä veľa zdravíčka!
 

Zamávajme slniečku

cvičenieKeďže od zajtra k nám má prísť sychravé počasie, využívame posledné letné dni a trávime veľa času vonku. Cvičíme, tancujeme, spievame a rozprávame sa na čerstvom vzduchu. Nech nás slnečné lúče nabijú pozitívnou energiou, z ktorej budeme čerpať aj keď sa slniečko schová za mraky.
 

Rozlúčka s letom

rozlucka.jpgPozývame klientov nášho zariadenia na tradičné podujatie "Rozlúčka s letom", ktoré sa uskutoční v záhrade zariadenia ZSS Nádej Janova Lehota vo štvrtok 13.9.2018 so začiatkom o 9.30 hod. Grilovačka, koláče, dobrá muzika a humor Vás budú sprevádzať týmto podujatím. ...
 

Slivkový deň

39177567_2114928428745580_6408725443452600320_o.jpgPočas celého tohto dňa nás sprevádzali slivky - úžasné a zdraviu prospešné ovocie, ktoré ako sme sa dozvedeli z prednášky, poznali už v starom Egypte. Okrem ochutnávania čerstvých slivák či slivkového koláča, sme nelenili a slivky sme si vysušili. V zime prídu vhod :-)
 

Čučoriedkový deň

čučoriedkový deňČučoriedky patria k letu a my preferujeme sezónne ovocie. Seniori sa z pútavého rozprávania dozvedeli o zdravotnom prínose týchto skvelých bobuliek, ochutnávali čerstvé plody a chýbať nesmel tiež čučoriedkový koláčik. Veď zdravé, chutné a osviežujúce ovocie v týchto horúčavách padne vhod.
 

Špeciálne polohovacie kreslo

polohovacie kresloVďaka grantu, v hodnote 960 €, ktorý sme získali z Nadácie EPH a vďaka Občianskemu združeniu Nádej seniorom sme imobilným klientom zabezpečili špeciálne polohovacie mušľové kreslo. Kreslo je ergonomické, veľmi pohodlné a bezpečné. Prednostne je určené klientom s Alzheimerovou chorobou, ktorí sa už sami nedokážu pohybovať. Práve toto kreslo im umožní zotrvať v kolektíve či dostať sa do záhrady a užiť si slnečné lúče a čerstvý letný vzduch. Prajeme klientom, aby im prinieslo prospech a úžitok.
 
Položky 51-60 z 235

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka