Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 41-50 z 235

 

Adventný koncert MSS Sekera

adventný koncertSekeráci si uchovávajú pekné zvyky a v tomto predvianočnom období každoročne vinšujú našim seniorom precíteným spevom. Svojimi piesňami i vianočnými koledami pripomínajú, že čas Vianoc je za dverami.
 

Mikuláš 2018

MikulášAj tento rok k nám zavítal Mikuláš so svojou veselou družinou, privítala ho pani starostka a popriala klientom krásne predvianočné obdobie. Spolu s Mikulášom si klienti zaspievali na vianočnú nôtu a potom už prišli na rad darčeky.
 

Advent v Nádeji

adventAdvent plný prekvapení...
 

Ďakujeme BBSK za altánok

altanok-00002.jpgV ZSS „Nádej“ Janova Lehota – Špecializované zariadenie našlo svoj domov 10 klientov s Alzheimerovou chorobou. Posolstvom našej organizácie je poskytnúť týmto seniorom nielen odbornú pomoc a starostlivosť, ale i trávenie svojho času v príjemnom a podnetnom prostredí. Neustále hľadáme možnosti ako ...
 

Advent začína!

Adventný veniecKlienti spolu s deťmi zo ZŠ ozdobili centrálny adventný veniec pred Obecným úradom v Janovej Lehote. Advent môže začať!
 

Ocenenie SENIOR FRIENDLY pre Janovu Lehotu

ocenenie SENIOR FRIENDLYObec Janova Lehota a Občianske združenie „Nádej“ seniorom získali prestížne ocenenie SENIOR FRIENDLY za oživenie ľudových tradícií regiónu a za organizovanie spoločných aktivít, ktorými sa v obci budujú vzťahy medzi mladou a staršou generáciou.
 

Folkloristi z Lutilky zlatým klincom októbra

44613830_2153467131558376_2558747906421030912_o.jpgMesiac úcty k starším sme zavŕšili podmanivým vystúpením FS Lutilka, ako už názov prezrádza, z obce Lutila. Aj touto cestou ďakujeme skvelým hudobníkom za nezabudnuteľný umelecký zážitok, ktorým nám spríjemnili nedeľné popoludnie. Zavŕšili tak mesiac, v ktorom si pripomíname, že našich starkých si treba uctievať a vážiť každý jeden deň.
 

Školáci blahoželajú seniorom

október mesiac úcty k staršímMesiac úcty k starším pokračuje v duchu medzigeneračnej spolupráce. Tentokrát sme privítali talentovaných školákov. Darčekom pre našich starkých bolo ich tanečné a spevácke vystúpenie i vlastnoručne vyrobená pozornosť a najväčším darom boli úprimné detské úsmevy a objatia
 

Mesiac úcty k starším oslavujú s nami aj detičky

október mesiac úcty k staršímDeťúrence z materskej škôlky nám opäť spravili krajší deň. So svojím Babkovým divadlom, tančekmi, spevom a bezstarostným smiechom vyčarili úsmev na tvári aj starčekom. Ďakujeme škôlkárom aj pani učiteľkám za roztomilé vystúpenie a tešíme sa na každú vašu veselú návštevu.
 

Bohatá jabĺčková úroda

kompótTento rok bol bohatý na úrodu jabĺčok. Takže pilne pracujeme, zavárame,sušíme, nech máme na zimu vitamíny.
 
Položky 41-50 z 235

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka