Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 31-40 z 235

 

Veselá rozlúčka s fašiangom

fašiangPozývame klientov i obyvateľov obce veselo sa rozlúčiť s fašiangovým obdobím . Podujatím nás bude sprevádzať známy folklorista pán Anton Budinský z Očovej, v rámci tvorivej dielne si môžete vyskúšať výrobu tradičných fánok a samozrejme chýbať nebude fašiangové pohostenie.
 

Zabíjačka v našom zariadení

zabijacka-zss-2019.jpgV piatok 8. februára 2019 sa jedálni pri ZŠ Janova Lehota uskutoční Tradičná zabíjačka pre klientov Zariadenia sociálnych služieb a ich rodinných príslušníkov. Všetko to začne o 13.00 hod. Tešíme sa na stretnutie s Vami ! ...
 

Meranie kvality zraku

meranie kvality zrakuZáleží nám na zdraví našich klientov. Preto sme zorganizovali bezplatné preventívne meranie kvality zraku. Každý klient sa mohol presvedčiť, ako je na tom so svojimi zrakovými schopnosťami, či tento dôležitý zmysel funguje správne resp. či okuliare, ktoré používa sú postačujúce. Záver bol pre nás potešujúci. Takmer všetci klienti majú optimálne nastavené dioptrie či potrebnú liečbu. Oči sú predsa oknom do duše a hoci sa hovorí, že najlepšie veci vidíme srdcom, nikto z nás nechce prísť o možnosť vidieť to pekné. Veď na svete je toľko krás.
 

Veľký vedomostný kvíz - "Z každého rožku trošku"

50069606_2202575359980886_380016399952642048_n.jpgV rámci kognitívneho tréningu mozgu sme klientom pripravili vedomostné dopoludnie. Zapojil sa každý podľa svojich možností a schopností, čo si veľmi ceníme. Tentokrát mali seniori veľkú výpomoc. Svojimi radami im výdatne pomáhala pani starostka. Každý účastník dostal za svoj skvelý výkon sladkú cenu, no najväčšou odmenou je samotná účasť, vďaka ktorej sme si precvičili myseľ, zopakovali, čo už vieme a dozvedeli sme sa niečo nové. Pozitívnym výstupom spoločných aktivít je ZBLIŽOVANIE vďaka vzájomnej spolupráci, spolupatričnosti a pomoci jeden druhému.
 

Poďakovanie: výťažok z Vianočných trhov

Kreatívne hračkyAj touto cestou ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí sa zúčastnili Vianočných trhov. Okrem príjemnej vianočnej atmosféry, ktorá tma vládla, všetci návštevníci, prispeli i dobrej veci. Z výťažku sme zakúpili interaktívne hry, ktoré prispievajú k tréningu pamäti, zmyslov i jemnej motoriky klientov. Ďakujeme!!!
 

Ako na nový rok, tak po celý rok alebo keď je práca koníčkom

maľovaniePo vianočnom oddychu začíname opäť usilovne pracovať. Arteterapia - maľba klovatinou a anilínovými farbami je skvelou technikou odbúravania stresu i relaxačnou technikou. Navyše pri nej vznikajú zaujímavé abstraktné dielka, podporujúce predstavivosť a vďaka pestrým farbám i dobrú náladu.
 

Vinšovníci zo škôlky

vinšovníci zo škôlkyKrásne vianočné vinše, piesne i medovníky, ktoré vyrábali detičky, nás potešili v tento predvianočný čas, priniesli veselú náladu a radosť.
 

Predvianočné prípravy

vianočné prípravyNapečené, vyzdobené vonku i vnútri, veď naši šikovní klienti spolu s kreatívnymi terapeutkami sa na Vianoce poctivo pripravujú už mesiac. Tešíme sa na najkrajšie sviatky v roku!
 

Od Lucie do Vianoc, každá noc má svoju moc!

48379184_1904680446252926_7699887973789073408_n.jpg13. december sa nesie v duchu čarovnej tradície, kedy Lucia prichádza do domu, aby husím brkom vymietla z kútov zlých duchov, choroby a trápenia. Veríme, že naše Lucie poriadne povymetali každý kút. Každopádne doniesli do domu dobrú náladu a smiech.
 

Vianočné tvorivé dielne alebo Pečieme medovníky

pečenie medovníkovNaša milá medzigeneračná spolupráca s materskou školou pokračuje aj pred Vianocami. Usilovné ako včeličky napiekli voňavé medovníčky.
 
Položky 31-40 z 235

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka