Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ďakujeme

ĎAKUJEME

Aj vďaka Vám vieme, že našá práca má zmysel a motivuje nás to ísť dopredu.

Sme tu pre Vás...

 

POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (pani Eperješiová)

Zároveň by som chcela Vám, aj všetkým ostatným zamestnancom, vysloviť úprimné poďakovanie. Moja maminka sa vo vašom zariadení cítila veľmi dobre. Našla tam pokoj, keď my - deti, sme jej nedokázali poskytnúť starostlivosť, akú by si zaslúžila. Vždy mi s radosťou rozprávala o aktivitách, ktorých sa zúčastňovala, a mňa tešilo vedomie, že jej dni nie sú jednotvárne a smutné.

Vaša práca si zaslúži veľkú úctu a obdiv.

Želám vám všetkým veľa síl a energie, aby ste dokázali toto náročné povolanie vykonávať s láskou.

 

 

POĎAKOVANIE RIDINNÉHO PRŚLUŠNÍKA (pán Wágner)

Touto cestou sa chcem poďakovať Ing. Mgr. Božene Kováčovej, MHA za umiestnenie mojej ťažko chorej mamy do vášho zariadenia, ktorá potrebovala 24 hodinovú starostlivosť. Umiestnením do tohto zariadenia jej umožnilo, aby posledné mesiace svojho života netrpela a prežila ich dôstojne a cítila sa ako doma.
Poďakovať sa chcem aj zdravotníckemu personálu a sestričkám, ktorým veľakrát pripravila nemilé prekvapenie, ktoré bravúrne zvládli a vždy sa k nej správali milo.
Moje poďakovanie patrí aj Maťke Vágnerovej Beňovej za poslanie fotografií s cvičením pomocou terap bábiky.
Naša mamička, babka a prababička nás opustila 18.06.2017 po ťažkej chorobe vo veku nedožitých 89 rokov. Odišla dôstojne a bez bolesti.
Ešte raz ďakujem celému personálu vášho zariadenia vrátane jeho vedenia.

Ostávam s pozdravom, Fero.

 

POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (pán Krupa)podakovanie_p.Krupa.jpg

 

podakovanie.jpg

 

POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (RNDr. Smužová)

Vážená pani starostka.

Dovoľte, aby som Vám ešte raz poďakovala v mene celej rodiny za príkladnú starostlivosť o našu mamičku. Veľmi si vážime Vašu pomoc pri jej opatere a láskyvý prístup personálu domova dôchodcov. Ďakujeme aj za krásnu kyticu a prejav sústrasti. Prajeme Vám veľa úspechov vo Vašej záslužnej práci, krásne vianočné sviatky a veľa šťastia v osobnom živote.

Ostávam s pozdravom za celú rodinu, 

                                                                                                                                                      RNDr. Smužová


POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (p. Tužinská) 

Dobrý deň, Srdečne ďakujem za Vašu starostlivosť o moju svokru Margitu Tužinskú vo Vašom zariadení DSS , za ľudský a obetavý prístup Vás i všetkých Vašich zamestnancov. Ešte raz Všetkým vyslovujem úprimné ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej Vašej práci.

Zuzana Tužinská

 

POĎAKOVANIE KLIENTKY ZARIADENIA (p.Kováčiková)

poďakovanie_p.kováčiková.jpg

POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (Mgr. Golhu)

poďakovanie_golhovci.jpg

POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (p. Krupa)

Zrkadlom našej práce sú spokojní klienti a ich rodinní príslušníci. Úsmev na ich tvárach je pre nás najcennejšou odmenou. Pán Samuel Krupa, ktorý má u nás svoju manželku, nám napísal: „...Chcel by som vyjadriť poďakovanie pani starostke, Božene Kováčovej a celému tímu, za profesionalitu i osobnú zaangažovanosť v tejto náročnej, no nesmierne zmysluplnej práci. Patrí Vám moja úcta za to, ako vo Vašom zariadení dokážete pomáhať, vždy ochotne poradiť, i za to, že dávate nádej, čas a odbornú starostlivosť nielen mojej manželke, ale rovnako všetkým Vaším klientom a tým robíte obrovskú službu nielen im, ale i rodinným príslušníkom. Ďakujem...“

 

POĎAKOVANIE RODINNÉHO PRÍSLUŠNÍKA (p. Sebechlebská)

Od rodiny pána Milana Fajnora sme dostali do zariadenia tieto povzbudivé slová: „...Skutočne sme sa u Vás stretli s rodinnou atmosférou, citlivým prístupom, slušnosťou a ochotou pomôcť, čo si veľmi vážime...“

 


 

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka