Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

 

Od pondelka 25. februára 2019 sú návštevy v

ZSS Nádej Janova Lehota

opäť P O V O L E N É !!!


 

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 61-70 z 211

 

Malí Vinšovníci

malí vinšovníciNaši malí kamaráti z materskej škôlky aj tento rok vinšovali seniorom veselé Vianoce. Okrem básničiek a pesničiek priniesli i vlastnoručne zdobené medovníčky a detskú radosť všetkým starkým.
 

Predvianočná atmosféra

predvianočné prípravyPrípravy na Vianoce sú v našom domove v plnom prúde, všade vonia ihličie, pretože robíme vianočné ikebany, vonia vianočné pečivo, medovníčky, znejú koledy. Predvianočný čas je jednoducho kúzelný.
 

Sekera s vianočnou nádielkou

skupina SekeraMužská spevácka skupina Sekera je už našou stálicou. Chlapci sú zárukou výbornej atmosféry, tentokrát v dojímavom vianočnom duchu.
 

Mikuláš

MikulášAni tento rok nás Mikuláš neobišiel. Akoby aj mohol, keď v našom domove máme samých dobrých a šikovných seniorov.
 

Prvé adventné vystúpenie - FS Viesčanka

vystúpenieFolkloristi " Viesčanka" z Ladomerskej Viesky priniesli do nášho zariadenia predvianočnú atmosféru. Ľúbozvučný spev i hra na harmonike slávnostne zahájili tohtoročné adventné obdobie
 

Advent môže začať!

adventMedzigeneračná spolupráca opäť ukázala svoje čaro. Seniori z nášho zariadenia spolu s deťmi zo základnej školy a s výdatnou pomocou pani starostky vyzdobili adventný veniec a tým oficiálne privítali adventné obdobie.
 

Vianočný čas

vianocna-vyzdoba-Vianoce.jpgČas vianočný - čas čarovný... Pre našich klientov sme pripravili bohatý program, ktorý zahreje pri srdiečku.
 

Vystúpenie speváckej skupiny z Dolnej Ždáne

Vystúpenie Dolná ŽdáňaPopoludnie plné známych i neznámych piesní, poetických recitálov v podaní Seniorov z Dolnej Ždane ukázalo, že aktívnym a umelecky činným sa dá byť v každom veku. Ďakujeme za príjemne strávené popoludnie milí Ždančania.
 

Radosť, smiech a spev

Klauni lekáriPrinášajú radosť, smiech a spev nielen deťom do nemocníc, ale i obyvateľom zariadení pre seniorov. Ďakujeme za krásne dopoludnie veselí klauni. Priniesli ste závan čerstvého smiechu a toho nikdy nie je dosť. Veď humor lieči :-)
 

Október mesiac úcty k starším

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším sme pre našich klientov pripravili bohatý program.
 
Položky 61-70 z 211

dnes je: 24.3.2019

meniny má: Gabriel

ÚvodÚvodná stránka