Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 61-70 z 221

 

Beseda na tému Zvieracia láska

Beseda Zvieracia láskaTýždeň mozgu síce skončil, ale my sa vzdelávame neustále.
 

Týždeň mozgu 2018

týždeň mozguAj tento rok sme sa aktívne zapojili do medzinárodnej akcie "Týždeň mozgu". Vedomostné súťaže počas tohto týždňa ukázali, že máme veľmi šikovných a vzdelaných seniorov so zdravým súťažným duchom.
 

Nový názov - Zariadenie sociálnych služieb "Nádej" Janova Lehota

nový názovMilí priatelia, priaznivci, dávame do pozornosti novú informáciu ohľadom zmeny názvu zariadenia. Od 1.1.2018 je náš oficiálny názov Zariadenie sociálnych služieb "Nádej" Janova Lehota. Poskytované služby, ich kvalita a úroveň ostáva nezmenená.
 

Medzinárodný deň žien

MDŽSú krásne ako motýle, ich krásu vidno na míle...
 

Reminiscenčná - spomienková terapia

reminiscenciaAktívne spomíname na veľkonočné sviatky, na zvyky a tradície našich starých materí.
 

Olympiáda trochu inak

olympiáda trochu inakAj v našom zariadení trénujeme. Tentokrát svoje mozgové závity. Vedomostná olympiáda mala veľký úspech a seniori boli zdatnými súťažiacimi a súpermi. Vyhrali všetci, nielen sladkú odmenu, ale i dobrý pocit, že si precvičili vedomosti.
 

Valentín

valentín"Pretože sa radi máme, srdiečka z lásky rozdávame."
 

Výťažok 10. obecného plesu putoval do nášho zariadenia

Bezdrôtový signalizačný systémV mene štatutárneho zástupcu zariadenia a starostky obce Božena Kováčová i v mene klientov ZSS " Nádej" sa chceme srdečne poďakovať všetkým, ktorí akoukoľvek formou prispeli k tomu, že z výťažku 10. ročníka obecného plesu sme mohli zakúpiť bezdrôtový signalizačný systém - signalizačné náramky pre našich klientov. Ďakujeme všetkým zúčastneným i sponzorom! Každý z Vás prispel na dobrú vec, pomohli ste chrániť zdravie i život klientov. Ešte raz ĎAKUJEME!!!
 

Pochovávanie basy 2018

pochovanie-basy-2018.jpgZSS "Nádej" Janova Lehota a Obec Janova Lehota Vás všetkých srdečne pozývajú na "Pochovávanie basy", ktoré sa uskutoční v pondelok 12. februára 2018 so začiatkom o 14.00 hod. v Jedálni pri ZŠ. Vystúpi pre Vás folklórna skupina SEKERA zo Žiaru nad Hronom a deti MŠ Janova Lehota. Príďte si vychutnať p ...
 

Zabíjačka

zabíjačkaSrdečne Vás pozývame na tradičnú zabíjačku.
 
Položky 61-70 z 221

dnes je: 25.5.2019

meniny má: Urban

ÚvodÚvodná stránka