Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 61-70 z 195

 

Jeden typický letný deň v špecializovanom zariadení

letný deň v špecializovanom zariadeníPohybová terapia, masáže, zber ovocia a zaslúžený oddych pri ochutnávke bio ríbezlí z našej záhradky. Úžasná letná atmosféra.
 

Júnová grilovačka

grilovačkaSlnečné počasie predurčilo dnešný deň k tomu, aby sme ho strávili veselou grilovačkou. Ochutnávku sme si spestrili hudbou, spevom a okorenili troškou zdravého pohybu
 

Ergoterapia

ergoterapia-čistenie cesnakuTakýchto šikovných pomocníkov majú naše pani kuchárky. Čistíme cesnak na domáce cesnakové pagáče, ktorými sa pochválime aj v televízii. :-)
 

Vzácna návšteva až z východného Slovenska

návšteva z východného SlovenskaPosledný májový pondelok nás poctili svojou návštevou žienky zo združenia žien Slovenska z Košíc. Prišli na pozvanie našej pani starostky a milej klientky pani Helenky Nagyovej, ktorá je zakladajúcou členkou tohto klubu. Priniesli úsmevy, dojímavé slová, domáce koláče a samozrejme veselý spev ako sa na správne východniarky patrí. Ďakujeme za krásne popoludnie
 

Oskar bez bariér pre Janovu Lehotu

Oskar bez bariér pre Janovu LehotuZdruženie miest a obcí Slovenska (ZMOS) každoročne organizuje prestížne podujatie Oskar bez bariér. Do súťaže sa môžu zapojiť samosprávy s prezentáciou svojho riešenia znižovania bariér pre zdravotne alebo sociálne znevýhodnených obyvateľov. Kedže naša obec má široko a komplexne rozvinutú sieť sociálnych služieb pre všetky vekové i sociálne znevýhodnené skupiny obyvateľstva, rozhodli sme sa tento rok zapojiť do súťaže cez úspešný projekt "Pošta generácií". Základnou ideou projektu je listová korešpondencia medzi deťmi základnej školy a klientmi nášho zariadenia. 17.5.2017 sme sa zúčastnili slávnostného odovzdávania cien v Bratislave. Pani starostka prevzala z rúk ministra práce, sociálnych vecí a rodiny SR Jána Richtera sošku Oskara za prvé miesto v kategórii obce! Na toto ocenenie sme veľmi hrdí a zároveň je pre nás veľkou motiváciou posúvať latku kvality stále vyššie.
 

Novinka pre krásu našej záhrady

kosačkaObčianske združenie Nádej seniorom zakúpilo pre naše zariadenie takúto parádnu traktorovú záhradnú kosačku. Záhrada nikdy nebola krajšia, ako bude, keď sa táto krásavica rozbehne.
 

Spomienka na tohtoročné daždivé stavanie mája

Napriek tomu, že nebo slzilo, my sme sa pri stavaní mája veselili, spievali, hostili dobrotami spolu s deťmi z našej základnej školy. Máj stojí a má aj svojho verného strážcu - bociana :-).
 

Arteterapia

arteterapiaCez farby a štetce sme spomínali na všetko čo nám bolo milé v časoch nášho detstva a mladosti. Veď pekné spomienky sú vzácnym darom pre všetkých ľudí.
 

Beseda - Slovenská flóra

beseda - floraDruhá časť série besied o prírode s témou Rastlinstvo Slovenska mala opäť veľký úspech aj vďaka zaujímavému rozprávaniu skúseného odborníka na prírodu pána Slašťana. Tešíme sa na ďalšie pokračovanie
 

Nová kuchynka

nová kuchynkaNovotou a čistotou vonia kuchynka a výdajňa stravy pre klientov na dolnom oddelení. Efektívne a praktické členenie uľahčí prácu a orientáciu v nej. Ďakujeme šikovným majstrom za promptnú výrobu i montáž.
 
Položky 61-70 z 195

dnes je: 13.12.2018

meniny má: Lucia

ÚvodÚvodná stránka