Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

 

Vzhľadom na zvýšený výskyt respiračných ochorení je od 7.2.2019 vyhlásený v ZSS Nádej Janova Lehota

ZÁKAZ NÁVŠTEV AŽ DO ODVOLANIA !!! 


 

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 51-60 z 204

 

Výťažok 10. obecného plesu putoval do nášho zariadenia

Bezdrôtový signalizačný systémV mene štatutárneho zástupcu zariadenia a starostky obce Božena Kováčová i v mene klientov ZSS " Nádej" sa chceme srdečne poďakovať všetkým, ktorí akoukoľvek formou prispeli k tomu, že z výťažku 10. ročníka obecného plesu sme mohli zakúpiť bezdrôtový signalizačný systém - signalizačné náramky pre našich klientov. Ďakujeme všetkým zúčastneným i sponzorom! Každý z Vás prispel na dobrú vec, pomohli ste chrániť zdravie i život klientov. Ešte raz ĎAKUJEME!!!
 

Pochovávanie basy 2018

pochovanie-basy-2018.jpgZSS "Nádej" Janova Lehota a Obec Janova Lehota Vás všetkých srdečne pozývajú na "Pochovávanie basy", ktoré sa uskutoční v pondelok 12. februára 2018 so začiatkom o 14.00 hod. v Jedálni pri ZŠ. Vystúpi pre Vás folklórna skupina SEKERA zo Žiaru nad Hronom a deti MŠ Janova Lehota. Príďte si vychutnať p ...
 

Zabíjačka

zabíjačkaSrdečne Vás pozývame na tradičnú zabíjačku.
 

Malí Vinšovníci

malí vinšovníciNaši malí kamaráti z materskej škôlky aj tento rok vinšovali seniorom veselé Vianoce. Okrem básničiek a pesničiek priniesli i vlastnoručne zdobené medovníčky a detskú radosť všetkým starkým.
 

Predvianočná atmosféra

predvianočné prípravyPrípravy na Vianoce sú v našom domove v plnom prúde, všade vonia ihličie, pretože robíme vianočné ikebany, vonia vianočné pečivo, medovníčky, znejú koledy. Predvianočný čas je jednoducho kúzelný.
 

Sekera s vianočnou nádielkou

skupina SekeraMužská spevácka skupina Sekera je už našou stálicou. Chlapci sú zárukou výbornej atmosféry, tentokrát v dojímavom vianočnom duchu.
 

Mikuláš

MikulášAni tento rok nás Mikuláš neobišiel. Akoby aj mohol, keď v našom domove máme samých dobrých a šikovných seniorov.
 

Prvé adventné vystúpenie - FS Viesčanka

vystúpenieFolkloristi " Viesčanka" z Ladomerskej Viesky priniesli do nášho zariadenia predvianočnú atmosféru. Ľúbozvučný spev i hra na harmonike slávnostne zahájili tohtoročné adventné obdobie
 

Advent môže začať!

adventMedzigeneračná spolupráca opäť ukázala svoje čaro. Seniori z nášho zariadenia spolu s deťmi zo základnej školy a s výdatnou pomocou pani starostky vyzdobili adventný veniec a tým oficiálne privítali adventné obdobie.
 

Vianočný čas

vianocna-vyzdoba-Vianoce.jpgČas vianočný - čas čarovný... Pre našich klientov sme pripravili bohatý program, ktorý zahreje pri srdiečku.
 
Položky 51-60 z 204

dnes je: 18.2.2019

meniny má: Jaromír

ÚvodÚvodná stránka