Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 51-60 z 195

 

Vianočný čas

vianocna-vyzdoba-Vianoce.jpgČas vianočný - čas čarovný... Pre našich klientov sme pripravili bohatý program, ktorý zahreje pri srdiečku.
 

Vystúpenie speváckej skupiny z Dolnej Ždáne

Vystúpenie Dolná ŽdáňaPopoludnie plné známych i neznámych piesní, poetických recitálov v podaní Seniorov z Dolnej Ždane ukázalo, že aktívnym a umelecky činným sa dá byť v každom veku. Ďakujeme za príjemne strávené popoludnie milí Ždančania.
 

Radosť, smiech a spev

Klauni lekáriPrinášajú radosť, smiech a spev nielen deťom do nemocníc, ale i obyvateľom zariadení pre seniorov. Ďakujeme za krásne dopoludnie veselí klauni. Priniesli ste závan čerstvého smiechu a toho nikdy nie je dosť. Veď humor lieči :-)
 

Október mesiac úcty k starším

Pri príležitosti mesiaca úcty k starším sme pre našich klientov pripravili bohatý program.
 

Deň rodiny 2017

DSC_0148.jpgV rámci šnúry osláv 640. výročia prvej písomnej zmienky o obci Janova Lehota sme práve Dňom rodiny odštartovali spomínané slávnosti.
 

Deň rodiny

Pozvánka_01.png
 

640. výročie prvej písomnej zmienky o Janovej Lehote

kollárovci.pngV dňoch 25. - 27. august 2017 sa uskutočnia oslavy 640. výročia prvej písomnej zmienky o Janovej Lehote. Bohatý program týchto osláv odštartujeme koncertom skupiny KOLLÁROVCI. Srdečne Vás pozývame.
 

Zahlasujte za našu dedinku

naj dedinkaVážení občania, rodáci a milí priatelia. Podporte našu obec v súťaži NAJ dedinka Slovenska. Ako to spraviť ? Tým, že sa zapojíte do hlasovania na stránke RTVS.
 

Babičkine dobroty

marhuleVerní tradícii opäť zavárame a varíme pravý Babičkin marhuľový lekvár. Veď niet nad voňavý marhuľový koláč, ktorý si neskôr budeme vypekať a s radosťou ochutnávať. Aj touto cestou srdečne ďakujeme pánovi Hrušovskému, ktorý nám marhule aj tento rok daroval.
 

Wellness deň

wellness deňRozmaznávanie masážou tváre, rúk a nôh, prírodnými pleťovými maskami, lakovaním nechtov, líčením si zaslúži každá žena v každom veku. Tentokrát sme procedúry obohatili o Kneippov kúpeľ, ktorý povzbudzuje krvný obeh.
 
Položky 51-60 z 195

dnes je: 13.12.2018

meniny má: Lucia

ÚvodÚvodná stránka