Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 51-60 z 227

 

Čučoriedkový deň

čučoriedkový deňČučoriedky patria k letu a my preferujeme sezónne ovocie. Seniori sa z pútavého rozprávania dozvedeli o zdravotnom prínose týchto skvelých bobuliek, ochutnávali čerstvé plody a chýbať nesmel tiež čučoriedkový koláčik. Veď zdravé, chutné a osviežujúce ovocie v týchto horúčavách padne vhod.
 

Špeciálne polohovacie kreslo

polohovacie kresloVďaka grantu, v hodnote 960 €, ktorý sme získali z Nadácie EPH a vďaka Občianskemu združeniu Nádej seniorom sme imobilným klientom zabezpečili špeciálne polohovacie mušľové kreslo. Kreslo je ergonomické, veľmi pohodlné a bezpečné. Prednostne je určené klientom s Alzheimerovou chorobou, ktorí sa už sami nedokážu pohybovať. Práve toto kreslo im umožní zotrvať v kolektíve či dostať sa do záhrady a užiť si slnečné lúče a čerstvý letný vzduch. Prajeme klientom, aby im prinieslo prospech a úžitok.
 

Oslavujeme! Deň rodiny a 15. výročie nášho zariadenia

Deň rodiny 2018Symbolická 15-tka: 15. jún, 15. výročie, 15 jedinečných rokov, počas ktorých sa snažíme dávať nádej, pomocnú ruku i srdce na dlani všetkým našim seniorom. Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste prišli s nami osláviť toto významné výročie v už tradičný Deň rodiny.
 

Deň rodiny

Deň rodinySrdečne pozývame všetkých priateľov a rodinných príslušníkov osláviť s nami 15. výročie vzniku nášho zariadenia...
 

Deň matiek sme oslávili aj s kamarátmi z MŠ

Deň matiekĎakujeme našim malým kamarátom z materskej škôlky JL za vánok detskej radosti,ktorý priniesli spolu so svojím roztomilým vystúpením pri príležitosti Dňa matiek a vyčarili našim starkým úsmevy šťastia na tvári i v duši.
 

Seniori na ceste za umením

Seniori na ceste za umenímObec Janova Lehota usporiadala vernisáž maliarky Jolany Palajovej zo Žiaru nad Hronom. Klienti obdivovali nádherné umelecké diela, ktoré pohladia nielen oko, ale i dušu. Umenie povznáša i lieči.
 

Deň matiek

Deň matiekDarček v podobe sviežeho vystúpenia darovali našim klientkám šikovné deti zo základnej školy v Janovej Lehote. Všetko najlepšie najdrahšie mamičky!
 

Piknik v púpavách

30850477_2148503058499320_1963122735_o.jpgS príletom lastovičiek aj my trávime čo najviac času vonku. Dnes sme využili krásne slnečné počasie na prvú grilovačku. Trošku sme sa rozhýbali pri veselej hudbe a následne degustovali špekačky, debatovali, spievali...Skrátka, vydarené jarné dopoludnie
 

Jarné posedenie na terase

jarné posedenie na teraseJarné slniečko prilákalo von takmer celé osadenstvo nášho domova. Všetci sa tešili zo slnečných lúčov, ktoré prispeli k radostnej nálade.
 

Deň narcisov 2018

Deň narcisov 2018Aj tento rok sme sa zapojili do zbierky Ligy proti rakovine a podporili projekty a aktivity smerujúce k pomoci onkologickým pacientom. Piatok trinásteho sme symbolickým žltým narcisom zmenili na lepší deň.
 
Položky 51-60 z 227

dnes je: 18.8.2019

meniny má: Elena, Helena

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka