Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 41-50 z 227

 

Mesiac úcty k starším oslavujú s nami aj detičky

október mesiac úcty k staršímDeťúrence z materskej škôlky nám opäť spravili krajší deň. So svojím Babkovým divadlom, tančekmi, spevom a bezstarostným smiechom vyčarili úsmev na tvári aj starčekom. Ďakujeme škôlkárom aj pani učiteľkám za roztomilé vystúpenie a tešíme sa na každú vašu veselú návštevu.
 

Bohatá jabĺčková úroda

kompótTento rok bol bohatý na úrodu jabĺčok. Takže pilne pracujeme, zavárame,sušíme, nech máme na zimu vitamíny.
 

Pútavé dopoludnie s Helenkou

cvičenieSeniori radi prijímajú pozvanie na aktívne posedenie s Helenkou. Okrem cvičenia sa vždy porozprávajú o zmyslu plných témach, rozoberú čo ich trápi i to, čo ich teší. S pokojom v duši a úsmevom na perách sa vždy tešia na ďalšie zaujímavé stretnutie.
 

Dnes umelecká tvorba

umelecká tvorbaNaši seniori sú zruční v mnohých oblastiach. Dnes maľovali abstraktné obrázky, plné farieb. Pestré farby robia život krajším a veselším.
 

Chlapci v akcii

Oberanie jabĺkDnes pánska jazda v našej záhrade. Páni obrali jabĺčka, ostrihali levanduľu. Ale sú šikovní tí naši chlapci, čo poviete?
 

Jabĺčková terapia

jablkáVeľké poďakovanie patrí Petrovi Augustínovi a jeho manželke Gabike za krásne bio jabĺčka, ktoré nám darovali zo svojej záhradky. Naši šikovní seniori ich očistili a už sa tešia na zdravé jabĺčkové produkty, ktoré z nich pani kuchárky vyčaria.
 

Životné jubileum

životné jubileumPani Mária Žbirková oslávila krásne životné jubileum 85 rokov. Zablahoželať prišla i pani starostka Janovej Lehoty Božena Kováčová, pán starosta z Trnavej Hory Pavel Kravec, široká rodina aj zamestnanci a klienti zariadenia. Všetci prajeme pani Márii najmä veľa zdravíčka!
 

Zamávajme slniečku

cvičenieKeďže od zajtra k nám má prísť sychravé počasie, využívame posledné letné dni a trávime veľa času vonku. Cvičíme, tancujeme, spievame a rozprávame sa na čerstvom vzduchu. Nech nás slnečné lúče nabijú pozitívnou energiou, z ktorej budeme čerpať aj keď sa slniečko schová za mraky.
 

Rozlúčka s letom

rozlucka.jpgPozývame klientov nášho zariadenia na tradičné podujatie "Rozlúčka s letom", ktoré sa uskutoční v záhrade zariadenia ZSS Nádej Janova Lehota vo štvrtok 13.9.2018 so začiatkom o 9.30 hod. Grilovačka, koláče, dobrá muzika a humor Vás budú sprevádzať týmto podujatím. ...
 

Slivkový deň

39177567_2114928428745580_6408725443452600320_o.jpgPočas celého tohto dňa nás sprevádzali slivky - úžasné a zdraviu prospešné ovocie, ktoré ako sme sa dozvedeli z prednášky, poznali už v starom Egypte. Okrem ochutnávania čerstvých slivák či slivkového koláča, sme nelenili a slivky sme si vysušili. V zime prídu vhod :-)
 
Položky 41-50 z 227

dnes je: 18.8.2019

meniny má: Elena, Helena

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka