Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

 

Od pondelka 25. februára 2019 sú návštevy v

ZSS Nádej Janova Lehota

opäť P O V O L E N É !!!


 

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 21-30 z 211

 

Advent začína!

Adventný veniecKlienti spolu s deťmi zo ZŠ ozdobili centrálny adventný veniec pred Obecným úradom v Janovej Lehote. Advent môže začať!
 

Ocenenie SENIOR FRIENDLY pre Janovu Lehotu

ocenenie SENIOR FRIENDLYObec Janova Lehota a Občianske združenie „Nádej“ seniorom získali prestížne ocenenie SENIOR FRIENDLY za oživenie ľudových tradícií regiónu a za organizovanie spoločných aktivít, ktorými sa v obci budujú vzťahy medzi mladou a staršou generáciou.
 

Folkloristi z Lutilky zlatým klincom októbra

44613830_2153467131558376_2558747906421030912_o.jpgMesiac úcty k starším sme zavŕšili podmanivým vystúpením FS Lutilka, ako už názov prezrádza, z obce Lutila. Aj touto cestou ďakujeme skvelým hudobníkom za nezabudnuteľný umelecký zážitok, ktorým nám spríjemnili nedeľné popoludnie. Zavŕšili tak mesiac, v ktorom si pripomíname, že našich starkých si treba uctievať a vážiť každý jeden deň.
 

Školáci blahoželajú seniorom

október mesiac úcty k staršímMesiac úcty k starším pokračuje v duchu medzigeneračnej spolupráce. Tentokrát sme privítali talentovaných školákov. Darčekom pre našich starkých bolo ich tanečné a spevácke vystúpenie i vlastnoručne vyrobená pozornosť a najväčším darom boli úprimné detské úsmevy a objatia
 

Mesiac úcty k starším oslavujú s nami aj detičky

október mesiac úcty k staršímDeťúrence z materskej škôlky nám opäť spravili krajší deň. So svojím Babkovým divadlom, tančekmi, spevom a bezstarostným smiechom vyčarili úsmev na tvári aj starčekom. Ďakujeme škôlkárom aj pani učiteľkám za roztomilé vystúpenie a tešíme sa na každú vašu veselú návštevu.
 

Bohatá jabĺčková úroda

kompótTento rok bol bohatý na úrodu jabĺčok. Takže pilne pracujeme, zavárame,sušíme, nech máme na zimu vitamíny.
 

Pútavé dopoludnie s Helenkou

cvičenieSeniori radi prijímajú pozvanie na aktívne posedenie s Helenkou. Okrem cvičenia sa vždy porozprávajú o zmyslu plných témach, rozoberú čo ich trápi i to, čo ich teší. S pokojom v duši a úsmevom na perách sa vždy tešia na ďalšie zaujímavé stretnutie.
 

Dnes umelecká tvorba

umelecká tvorbaNaši seniori sú zruční v mnohých oblastiach. Dnes maľovali abstraktné obrázky, plné farieb. Pestré farby robia život krajším a veselším.
 

Chlapci v akcii

Oberanie jabĺkDnes pánska jazda v našej záhrade. Páni obrali jabĺčka, ostrihali levanduľu. Ale sú šikovní tí naši chlapci, čo poviete?
 

Jabĺčková terapia

jablkáVeľké poďakovanie patrí Petrovi Augustínovi a jeho manželke Gabike za krásne bio jabĺčka, ktoré nám darovali zo svojej záhradky. Naši šikovní seniori ich očistili a už sa tešia na zdravé jabĺčkové produkty, ktoré z nich pani kuchárky vyčaria.
 
Položky 21-30 z 211

dnes je: 24.3.2019

meniny má: Gabriel

ÚvodÚvodná stránka