Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 21-30 z 221

 

Poďakovanie: výťažok z Vianočných trhov

Kreatívne hračkyAj touto cestou ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí sa zúčastnili Vianočných trhov. Okrem príjemnej vianočnej atmosféry, ktorá tma vládla, všetci návštevníci, prispeli i dobrej veci. Z výťažku sme zakúpili interaktívne hry, ktoré prispievajú k tréningu pamäti, zmyslov i jemnej motoriky klientov. Ďakujeme!!!
 

Ako na nový rok, tak po celý rok alebo keď je práca koníčkom

maľovaniePo vianočnom oddychu začíname opäť usilovne pracovať. Arteterapia - maľba klovatinou a anilínovými farbami je skvelou technikou odbúravania stresu i relaxačnou technikou. Navyše pri nej vznikajú zaujímavé abstraktné dielka, podporujúce predstavivosť a vďaka pestrým farbám i dobrú náladu.
 

Vinšovníci zo škôlky

vinšovníci zo škôlkyKrásne vianočné vinše, piesne i medovníky, ktoré vyrábali detičky, nás potešili v tento predvianočný čas, priniesli veselú náladu a radosť.
 

Predvianočné prípravy

vianočné prípravyNapečené, vyzdobené vonku i vnútri, veď naši šikovní klienti spolu s kreatívnymi terapeutkami sa na Vianoce poctivo pripravujú už mesiac. Tešíme sa na najkrajšie sviatky v roku!
 

Od Lucie do Vianoc, každá noc má svoju moc!

48379184_1904680446252926_7699887973789073408_n.jpg13. december sa nesie v duchu čarovnej tradície, kedy Lucia prichádza do domu, aby husím brkom vymietla z kútov zlých duchov, choroby a trápenia. Veríme, že naše Lucie poriadne povymetali každý kút. Každopádne doniesli do domu dobrú náladu a smiech.
 

Vianočné tvorivé dielne alebo Pečieme medovníky

pečenie medovníkovNaša milá medzigeneračná spolupráca s materskou školou pokračuje aj pred Vianocami. Usilovné ako včeličky napiekli voňavé medovníčky.
 

Adventný koncert MSS Sekera

adventný koncertSekeráci si uchovávajú pekné zvyky a v tomto predvianočnom období každoročne vinšujú našim seniorom precíteným spevom. Svojimi piesňami i vianočnými koledami pripomínajú, že čas Vianoc je za dverami.
 

Mikuláš 2018

MikulášAj tento rok k nám zavítal Mikuláš so svojou veselou družinou, privítala ho pani starostka a popriala klientom krásne predvianočné obdobie. Spolu s Mikulášom si klienti zaspievali na vianočnú nôtu a potom už prišli na rad darčeky.
 

Advent v Nádeji

adventAdvent plný prekvapení...
 

Ďakujeme BBSK za altánok

altanok-00002.jpgV ZSS „Nádej“ Janova Lehota – Špecializované zariadenie našlo svoj domov 10 klientov s Alzheimerovou chorobou. Posolstvom našej organizácie je poskytnúť týmto seniorom nielen odbornú pomoc a starostlivosť, ale i trávenie svojho času v príjemnom a podnetnom prostredí. Neustále hľadáme možnosti ako ...
 
Položky 21-30 z 221

dnes je: 25.5.2019

meniny má: Urban

ÚvodÚvodná stránka