Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 21-30 z 230

 

Výťažok z benefičného plesu už na pôde domova

53766690_2235844883320600_2893714540434817024_n.jpgVýťažok z benefičného plesu už na pôde domova.
 

Oáza relaxu

oáza relaxuNaše zariadenie sa môže pochváliť ďalšou nadštandartnou službou pre klientov i zamestnancov. Oáza oddychu je miestom, kde seniori i zamestnanci môžu zregenerovať myseľ aj telo a načerpať nové sily. Kombináciou relaxačnej masáže, aromaterapie ( terapia vôňou), muzikoterapie (terapia hudbou) a chromoterapie ( terapia svetlom) či perličkovým kúpeľom človek dokonale pookreje nielen po telesnej, ale vo významnej miere, i po duševnej stránke.
 

MDŽ

53782599_2234681110103644_7603456105338896384_o.jpg" Dnešný deň je trochu iný lebo vyrástol kvet z lásky plnej chvíli, vzácny a tak vznešene milý krášli dni pre tých, čo s ním svoj život zvili. Ten kvet je žena v každom veku žitia, ten boží anjel, základ nášho bytia." Vďaka Vám drahé ženy!
 

Veselá rozlúčka s fašiangom

veselá rozlúčka s fašiangomFašiangové obdobie sme tento rok vyprevadili trošku inak ako po minulé roky. Pomohol nám zanietený folklorista z Očovej pán Anton Budinský. Kedže je zberateľom ľudových piesní i hudobných nástrojov o skvelú zábavu bolo postarané. O fašiangové občerstvenie sa zase postarali samotní klienti, keď si v rámci tvorivých dielní pripravili tradičné fánky. Poďakovanie patrí aj našej šikovnej kuchárke Gabike, ktorá nás naučila fánky robiť. Chutili vynikajúco.
 

XI. Obecný benefičný ples

obecný benefičný plesV piatok 1. marca 2019 sa v našej obci uskutočnil XI. ročník "Obecného benefičného plesu" pod záštitou Obce Janova Lehota a pani starostky Boženy Kováčovej. Plesom sprevádzala úspešná moderátorka a televízna redaktorka Veronika Cifrová- Ostrihoňová. Benefícia plesu spočíva v tom, že výťažok bude opäť venovaný klientom ZSS „Nádej“. Tento rok zakúpime nesmierne potrebný germicídny žiarič a profesionálnu biolampu so stojanom. Srdečne ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste svojou účasťou prispeli na dobrú vec. Veľké poďakovanie takisto patrí tým, ktorí hodnotnými cenami prispeli do tomboly a tým podporili benefičný charakter celého podujatia. Viac na... Obec Janova Lehota
 

Veselá rozlúčka s fašiangom

fašiangPozývame klientov i obyvateľov obce veselo sa rozlúčiť s fašiangovým obdobím . Podujatím nás bude sprevádzať známy folklorista pán Anton Budinský z Očovej, v rámci tvorivej dielne si môžete vyskúšať výrobu tradičných fánok a samozrejme chýbať nebude fašiangové pohostenie.
 

Zabíjačka v našom zariadení

zabijacka-zss-2019.jpgV piatok 8. februára 2019 sa jedálni pri ZŠ Janova Lehota uskutoční Tradičná zabíjačka pre klientov Zariadenia sociálnych služieb a ich rodinných príslušníkov. Všetko to začne o 13.00 hod. Tešíme sa na stretnutie s Vami ! ...
 

Meranie kvality zraku

meranie kvality zrakuZáleží nám na zdraví našich klientov. Preto sme zorganizovali bezplatné preventívne meranie kvality zraku. Každý klient sa mohol presvedčiť, ako je na tom so svojimi zrakovými schopnosťami, či tento dôležitý zmysel funguje správne resp. či okuliare, ktoré používa sú postačujúce. Záver bol pre nás potešujúci. Takmer všetci klienti majú optimálne nastavené dioptrie či potrebnú liečbu. Oči sú predsa oknom do duše a hoci sa hovorí, že najlepšie veci vidíme srdcom, nikto z nás nechce prísť o možnosť vidieť to pekné. Veď na svete je toľko krás.
 

Veľký vedomostný kvíz - "Z každého rožku trošku"

50069606_2202575359980886_380016399952642048_n.jpgV rámci kognitívneho tréningu mozgu sme klientom pripravili vedomostné dopoludnie. Zapojil sa každý podľa svojich možností a schopností, čo si veľmi ceníme. Tentokrát mali seniori veľkú výpomoc. Svojimi radami im výdatne pomáhala pani starostka. Každý účastník dostal za svoj skvelý výkon sladkú cenu, no najväčšou odmenou je samotná účasť, vďaka ktorej sme si precvičili myseľ, zopakovali, čo už vieme a dozvedeli sme sa niečo nové. Pozitívnym výstupom spoločných aktivít je ZBLIŽOVANIE vďaka vzájomnej spolupráci, spolupatričnosti a pomoci jeden druhému.
 

Poďakovanie: výťažok z Vianočných trhov

Kreatívne hračkyAj touto cestou ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí sa zúčastnili Vianočných trhov. Okrem príjemnej vianočnej atmosféry, ktorá tma vládla, všetci návštevníci, prispeli i dobrej veci. Z výťažku sme zakúpili interaktívne hry, ktoré prispievajú k tréningu pamäti, zmyslov i jemnej motoriky klientov. Ďakujeme!!!
 
Položky 21-30 z 230

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka