Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Virtuálna prehliadka ZSS "Nádej" Janova Lehota


 
Položky 11-20 z 190

 

Zamávajme slniečku

cvičenieKeďže od zajtra k nám má prísť sychravé počasie, využívame posledné letné dni a trávime veľa času vonku. Cvičíme, tancujeme, spievame a rozprávame sa na čerstvom vzduchu. Nech nás slnečné lúče nabijú pozitívnou energiou, z ktorej budeme čerpať aj keď sa slniečko schová za mraky.
 

Rozlúčka s letom

rozlucka.jpgPozývame klientov nášho zariadenia na tradičné podujatie "Rozlúčka s letom", ktoré sa uskutoční v záhrade zariadenia ZSS Nádej Janova Lehota vo štvrtok 13.9.2018 so začiatkom o 9.30 hod. Grilovačka, koláče, dobrá muzika a humor Vás budú sprevádzať týmto podujatím. ...
 

Slivkový deň

39177567_2114928428745580_6408725443452600320_o.jpgPočas celého tohto dňa nás sprevádzali slivky - úžasné a zdraviu prospešné ovocie, ktoré ako sme sa dozvedeli z prednášky, poznali už v starom Egypte. Okrem ochutnávania čerstvých slivák či slivkového koláča, sme nelenili a slivky sme si vysušili. V zime prídu vhod :-)
 

Čučoriedkový deň

čučoriedkový deňČučoriedky patria k letu a my preferujeme sezónne ovocie. Seniori sa z pútavého rozprávania dozvedeli o zdravotnom prínose týchto skvelých bobuliek, ochutnávali čerstvé plody a chýbať nesmel tiež čučoriedkový koláčik. Veď zdravé, chutné a osviežujúce ovocie v týchto horúčavách padne vhod.
 

Špeciálne polohovacie kreslo

polohovacie kresloVďaka grantu, v hodnote 960 €, ktorý sme získali z Nadácie EPH a vďaka Občianskemu združeniu Nádej seniorom sme imobilným klientom zabezpečili špeciálne polohovacie mušľové kreslo. Kreslo je ergonomické, veľmi pohodlné a bezpečné. Prednostne je určené klientom s Alzheimerovou chorobou, ktorí sa už sami nedokážu pohybovať. Práve toto kreslo im umožní zotrvať v kolektíve či dostať sa do záhrady a užiť si slnečné lúče a čerstvý letný vzduch. Prajeme klientom, aby im prinieslo prospech a úžitok.
 

Oslavujeme! Deň rodiny a 15. výročie nášho zariadenia

Deň rodiny 2018Symbolická 15-tka: 15. jún, 15. výročie, 15 jedinečných rokov, počas ktorých sa snažíme dávať nádej, pomocnú ruku i srdce na dlani všetkým našim seniorom. Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste prišli s nami osláviť toto významné výročie v už tradičný Deň rodiny.
 

Deň rodiny

Deň rodinySrdečne pozývame všetkých priateľov a rodinných príslušníkov osláviť s nami 15. výročie vzniku nášho zariadenia...
 

Deň matiek sme oslávili aj s kamarátmi z MŠ

Deň matiekĎakujeme našim malým kamarátom z materskej škôlky JL za vánok detskej radosti,ktorý priniesli spolu so svojím roztomilým vystúpením pri príležitosti Dňa matiek a vyčarili našim starkým úsmevy šťastia na tvári i v duši.
 

Seniori na ceste za umením

Seniori na ceste za umenímObec Janova Lehota usporiadala vernisáž maliarky Jolany Palajovej zo Žiaru nad Hronom. Klienti obdivovali nádherné umelecké diela, ktoré pohladia nielen oko, ale i dušu. Umenie povznáša i lieči.
 

Deň matiek

Deň matiekDarček v podobe sviežeho vystúpenia darovali našim klientkám šikovné deti zo základnej školy v Janovej Lehote. Všetko najlepšie najdrahšie mamičky!
 
Položky 11-20 z 190

dnes je: 14.11.2018

meniny má: Irma

ÚvodÚvodná stránka