Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oslavujeme! Deň rodiny a 15. výročie nášho zariadenia

Deň rodiny 2018Symbolická 15-tka: 15. jún, 15. výročie, 15 jedinečných rokov, počas ktorých sa snažíme dávať nádej, pomocnú ruku i srdce na dlani všetkým našim seniorom. Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste prišli
s nami osláviť toto významné výročie v už tradičný Deň rodiny. Keďže sa tu zišli samí skvelí ľudia - klienti, ich rodinní príslušníci, zamestnanci na čele s pani starostkou Boženou Kováčovou i priatelia nášho domova, považujeme ho za nesmierne vydarený a originálny. Ďakujeme tiež talentovaným umelcom - detičkám z obecnej materskej škôlky, súrodencom Šuškovcom z Lovčice - Trubín, mužskej speváckej skupine Sekera zo Žiaru nad Hronom i hlavnej hviezde Jadranke, že svojím umeleckým prejavom prispeli k neopakovateľnej atmosfére tohto krásneho dňa. Poďakovanie patrí i pánovi farárovi Michalovi Mališovi, za požehnania, modlitby, vľúdne slovo a lásku, ktorými nás zahŕňa nielen v Deň rodiny.
Ďakujeme všetkým zamestnancom, dobrovoľníkom a priateľom, ktorí akoukoľvek pomocou prispeli k tomu, aby sa 15.jún 2018 stal nezabudnuteľným dňom!


 

dnes je: 22.7.2019

meniny má: Magdaléna

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka